Compare properties

A20 Real Estate

Republic of Cyprus

 

For Sale
75 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 84 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
345 000 €

Villa, Polis, Republic of Cyprus

Polis, Republic of Cyprus Details
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
114 000 €
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
115 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
78 000 €
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
79 000 € 870 € / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
64 000 €
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
118 000 €
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
130 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
68 000 € 820 € / sq.m.
  • Area: 83 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1