Compare properties

Biport OY LKV - Недвижимость Финляндии

Finland

 

For Sale
295 500 € 2 960 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1310 sq.m.
For Sale
790 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 357 sq.m.
  • Plot Area: 2240 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
689 000 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
143 400 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 4789 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
445 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 1883 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
149 900 € 690 € / sq.m.
  • Area: 217 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2