Compare properties

Immobiliare Europa Sanremo Srl

Italy

 

For Sale
300 000 € 7 500 € / sq.m.
  • Area: 40 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
950 000 € 5 690 € / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 200 000 € 6 520 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 800 000 € 8 240 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 500 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 900 000 € 3 800 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 700 000 € 7 580 € / sq.m.
  • Area: 356 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
450 000 € 6 430 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Storey: 5
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
450 000 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
720 000 € 7 740 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1

Безымянный