Compare properties

Real Estate in Republic of Cyprus

Found 22464 listings:
For Sale
3 874 900 € 7 230 € / sq.m.
  • Area: 536 sq.m.
  • Plot Area: 1582 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 162 500 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 256 sq.m.
  • Plot Area: 753 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
928 700 € 5 910 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 412 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
2 113 600 € 6 040 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
1 643 900 € 5 170 € / sq.m.
  • Area: 318 sq.m.
  • Plot Area: 336 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 2
For Sale
2 700 700 € 6 070 € / sq.m.
  • Area: 445 sq.m.
  • Plot Area: 983 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 2
For Sale
868 900 € 4 100 € / sq.m.
  • Area: 212 sq.m.
  • Plot Area: 479 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
3 058 100 € 5 320 € / sq.m.
  • Area: 575 sq.m.
  • Plot Area: 1177 sq.m.
  • Bedrooms: 5