Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
95 000 € 1 190 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
850 000 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
160 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
320 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 141 sq.m.
  • Plot Area: 110 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
90 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
330 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1