Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
50 000 € 670 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
65 000 € 650 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
140 000 € 950 € / sq.m.
  • Area: 148 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
135 000 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 47 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
510 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
890 000 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
260 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
140 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
90 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1