Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
160 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
130 000 € 870 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 212 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
210 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
60 000 € 670 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 3
For Sale
450 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 7200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
140 000 €
  • Plot Area: 615 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
85 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Plot Area: 640 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1