Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
130 000 € 720 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
750 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
700 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
65 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 73 sq.m.
  • Plot Area: 502 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
315 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
390 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
660 000 € 6 950 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2