Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
420 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 8954 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
196 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
510 000 € 2 820 € / sq.m.
  • Area: 181 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
490 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1080 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5