Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
1 757 400 € 3 460 € / sq.m.

Gorgeous villa, Ra's al Khaymah, United Arab Emirates

Ra's al Khaymah, United Arab Emirates Details
  • Area: 508 sq.m.
  • Plot Area: 1208 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
771 400 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 292 sq.m.
  • Plot Area: 323 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
426 800 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 174 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
373 900 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 229 sq.m.
  • Plot Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
406 300 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 228 sq.m.
  • Plot Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
505 600 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 239 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
408 800 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 174 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
497 700 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 228 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
503 600 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 252 sq.m.
  • Plot Area: 174 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 622 100 € 7 810 € / sq.m.
  • Area: 464 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 921 100 € 6 300 € / sq.m.
  • Area: 464 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 103 200 € 4 530 € / sq.m.
  • Area: 464 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 570 500 € 5 540 € / sq.m.
  • Area: 464 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 6