Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
3 200 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 000 000 € 5 560 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
315 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
850 000 € 4 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
480 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 223 sq.m.
  • Plot Area: 141 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
450 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
850 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 300 000 €
  • Plot Area: 2300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
750 000 € 4 780 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 300 000 €
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 750 000 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3