Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
55 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 45 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
715 000 € 6 500 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 190 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
3 199 900 € 5 820 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 700 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 393 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 500 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1267 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 400 000 € 5 600 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 11970 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5