Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
425 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
280 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
350 000 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
520 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
310 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 248 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 6