Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
1 164 400 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 764 300 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 8000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 764 300 € 6 300 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 9300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
646 900 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
764 500 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 716 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
458 700 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 684 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 170 300 € 5 320 € / sq.m.

Magnificent villa, Nicosia, Eparchia Pafou, Republic of Cyprus

Nicosia, Eparchia Pafou, Republic of Cyprus Details
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
452 800 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
646 900 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 552 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
17 054 900 € 14 060 € / sq.m.
  • Area: 1213 sq.m.
  • Plot Area: 1682 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 764 100 € 4 250 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
439 900 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 248 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
999 800 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1360 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
576 300 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4