Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
195 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 200 000 € 11 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
500 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
254 000 € 1 020 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
790 000 € 3 160 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
320 000 € 2 460 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 390 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 750 000 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 804 sq.m.
  • Plot Area: 988 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
14 500 000 € 6 330 € / sq.m.
  • Area: 2290 sq.m.
  • Plot Area: 8840 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
428 500 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 218 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
778 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 239 sq.m.
  • Plot Area: 366 sq.m.
  • Bedrooms: 3