Compare properties

Apartment in Spain, Catalunya, Barcelona, 120 sq.m. For Sale

Barcelona, Catalunya, Spain
682 500 €
5 690 € / sq.m.
Apartment in Spain, Catalunya, Barcelona, 120 sq.m.
Apartment in Spain, Catalunya, Barcelona, 120 sq.m.
Apartment in Spain, Catalunya, Barcelona, 120 sq.m.
Apartment in Spain, Catalunya, Barcelona, 120 sq.m.
Apartment in Spain, Catalunya, Barcelona, 120 sq.m.
Apartment in Spain, Catalunya, Barcelona, 120 sq.m.
Apartment in Spain, Catalunya, Barcelona, 120 sq.m.
Apartment in Spain, Catalunya, Barcelona, 120 sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3

Description

Location

Request object's relevance