Compare properties

Apartment in Spain, Comunitat Valenciana, Torrevieja, 75 sq.m. For Sale

Torrevieja, Comunitat Valenciana, Spain
57 300 €
760 € / sq.m.
Apartment in Spain, Comunitat Valenciana, Torrevieja, 75 sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3

Description

Features

Location

Request object's relevance