Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
9 890 600 € 5 430 € / sq.m.
  • Area: 1820 sq.m.
  • Plot Area: 2024 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
11 577 800 € 5 300 € / sq.m.
  • Area: 2184 sq.m.
  • Plot Area: 6938 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 12
For Sale
2 618 100 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 910 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 140 300 € 3 800 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 803 600 € 5 010 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 890 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 036 300 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 903 200 € 7 740 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 596 200 € 8 460 € / sq.m.
  • Area: 543 sq.m.
  • Plot Area: 5520 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 072 600 € 8 310 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 490 800 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 6346 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5