Compare properties

Apartment in Turkey, Istanbul For Sale

Istanbul, Turkey
231 000 €
Apartment in Turkey, Istanbul
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2

Features

Request object's relevance

Similar Properties

For Sale
43 500 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
56 500 € 970 € / sq.m.
  • Area: 58 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
97 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
100 500 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 31 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
467 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 151 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3