Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
791 000 € 5 380 € / sq.ft.
  • Area: 147 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
695 000 € 3 280 € / sq.ft.
  • Area: 212 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
600 000 € 2 830 € / sq.ft.
  • Area: 212 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
900 000 € 3 160 € / sq.ft.
  • Area: 285 sq.ft.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
586 000 € 4 040 € / sq.ft.
  • Area: 145 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
954 000 € 2 940 € / sq.ft.
  • Area: 324 sq.ft.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
600 000 € 4 170 € / sq.ft.
  • Area: 144 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
559 000 € 2 640 € / sq.ft.
  • Area: 212 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
518 000 € 2 630 € / sq.ft.
  • Area: 197 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
763 000 € 5 300 € / sq.ft.
  • Area: 144 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4