Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
763 000 € 3 190 € / sq.ft.
  • Area: 239 sq.ft.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
654 000 € 2 510 € / sq.ft.
  • Area: 261 sq.ft.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
409 000 € 2 270 € / sq.ft.
  • Area: 180 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
347 000 € 2 160 € / sq.ft.
  • Area: 161 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
382 000 € 1 790 € / sq.ft.
  • Area: 213 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
464 000 € 2 650 € / sq.ft.
  • Area: 175 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
327 000 € 2 920 € / sq.ft.
  • Area: 112 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
573 000 € 2 570 € / sq.ft.
  • Area: 223 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
804 000 € 4 470 € / sq.ft.
  • Area: 180 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
518 000 € 2 830 € / sq.ft.
  • Area: 183 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
791 000 € 4 280 € / sq.ft.
  • Area: 185 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
614 000 € 3 490 € / sq.ft.
  • Area: 176 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3