Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
791 000 € 7 260 € / sq.ft.
  • Area: 109 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
736 000 € 4 110 € / sq.ft.
  • Area: 179 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
954 000 € 4 460 € / sq.ft.
  • Area: 214 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
736 000 € 6 880 € / sq.ft.
  • Area: 107 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
191 000 € 1 690 € / sq.ft.
  • Area: 113 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
314 000 € 3 140 € / sq.ft.
  • Area: 100 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
270 000 € 2 450 € / sq.ft.
  • Area: 110 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
190 000 € 1 810 € / sq.ft.
  • Area: 105 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
287 000 € 1 970 € / sq.ft.
  • Area: 146 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4