Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
355 000 € 3 380 € / sq.ft.
  • Area: 105 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
505 000 € 4 110 € / sq.ft.
  • Area: 123 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
832 000 € 7 700 € / sq.ft.
  • Area: 108 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
627 000 € 5 750 € / sq.ft.
  • Area: 109 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
709 000 € 5 140 € / sq.ft.
  • Area: 138 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
886 000 € 5 610 € / sq.ft.
  • Area: 158 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
709 000 € 5 100 € / sq.ft.
  • Area: 139 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
382 000 € 3 210 € / sq.ft.
  • Area: 119 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3