Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
450 000 € 3 980 € / sq.ft.
  • Area: 113 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
913 000 € 7 020 € / sq.ft.
  • Area: 130 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
791 000 € 3 340 € / sq.ft.
  • Area: 237 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
927 000 € 3 690 € / sq.ft.
  • Area: 251 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
777 000 € 7 130 € / sq.ft.
  • Area: 109 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
406 000 € 3 530 € / sq.ft.
  • Area: 115 sq.ft.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
941 000 € 8 710 € / sq.ft.
  • Area: 108 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2