Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
436 000 € 3 540 € / sq.ft.
  • Area: 123 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
436 000 € 3 490 € / sq.ft.
  • Area: 125 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
387 000 € 3 720 € / sq.ft.
  • Area: 104 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
736 000 € 5 800 € / sq.ft.
  • Area: 127 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
668 000 € 6 130 € / sq.ft.
  • Area: 109 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
736 000 € 5 710 € / sq.ft.
  • Area: 129 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2