Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
927 000 € 6 530 € / sq.ft.
  • Area: 142 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
327 000 € 3 270 € / sq.ft.
  • Area: 100 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
954 000 € 8 520 € / sq.ft.
  • Area: 112 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
409 000 € 3 330 € / sq.ft.
  • Area: 123 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
723 000 € 7 090 € / sq.ft.
  • Area: 102 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
736 000 € 4 360 € / sq.ft.
  • Area: 169 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
886 000 € 8 130 € / sq.ft.
  • Area: 109 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
573 000 € 4 860 € / sq.ft.
  • Area: 118 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3