Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
423 000 € 3 780 € / sq.ft.
  • Area: 112 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
586 000 € 3 600 € / sq.ft.
  • Area: 163 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
355 000 € 2 930 € / sq.ft.
  • Area: 121 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
450 000 € 3 630 € / sq.ft.
  • Area: 124 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
491 000 € 4 130 € / sq.ft.
  • Area: 119 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
682 000 € 5 460 € / sq.ft.
  • Area: 125 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
641 000 € 4 820 € / sq.ft.
  • Area: 133 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3