Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
431 000 € 4 230 € / sq.ft.
  • Area: 102 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
954 000 € 2 870 € / sq.ft.
  • Area: 332 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
968 000 € 7 740 € / sq.ft.
  • Area: 125 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
941 000 € 7 410 € / sq.ft.
  • Area: 127 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
436 000 € 4 110 € / sq.ft.
  • Area: 106 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2