Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
518 000 € 4 840 € / sq.ft.
  • Area: 107 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
573 000 € 4 900 € / sq.ft.
  • Area: 117 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
532 000 € 4 670 € / sq.ft.
  • Area: 114 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
777 000 € 6 760 € / sq.ft.
  • Area: 115 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
559 000 € 5 080 € / sq.ft.
  • Area: 110 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
979 000 € 6 850 € / sq.ft.
  • Area: 143 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
709 000 € 3 770 € / sq.ft.
  • Area: 188 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
491 000 € 4 460 € / sq.ft.
  • Area: 110 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3