Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
791 000 € 7 260 € / sq.ft.
  • Area: 109 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
371 000 € 3 090 € / sq.ft.
  • Area: 120 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
532 000 € 3 450 € / sq.ft.
  • Area: 154 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
668 000 € 5 810 € / sq.ft.
  • Area: 115 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
818 000 € 5 840 € / sq.ft.
  • Area: 140 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
654 000 € 5 190 € / sq.ft.
  • Area: 126 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
450 000 € 4 460 € / sq.ft.
  • Area: 101 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
436 000 € 3 630 € / sq.ft.
  • Area: 120 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
491 000 € 4 550 € / sq.ft.
  • Area: 108 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2