Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
491 000 € 3 530 € / sq.ft.
  • Area: 139 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
464 000 € 3 830 € / sq.ft.
  • Area: 121 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
627 000 € 4 640 € / sq.ft.
  • Area: 135 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
545 000 € 3 760 € / sq.ft.
  • Area: 145 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
436 000 € 3 430 € / sq.ft.
  • Area: 127 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
436 000 € 4 150 € / sq.ft.
  • Area: 105 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2