Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
573 000 € 5 360 € / sq.ft.
  • Area: 107 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
431 000 € 3 750 € / sq.ft.
  • Area: 115 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
6 812 000 € 5 410 € / sq.ft.
  • Area: 1260 sq.ft.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 10
For Sale
5 178 000 € 4 290 € / sq.ft.
  • Area: 1208 sq.ft.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 9
For Sale
545 000 € 5 090 € / sq.ft.
  • Area: 107 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
545 000 € 3 810 € / sq.ft.
  • Area: 143 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3