Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
7 357 000 € 6 100 € / sq.ft.
  • Area: 1206 sq.ft.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
For Sale
477 000 € 3 360 € / sq.ft.
  • Area: 142 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
368 000 € 3 470 € / sq.ft.
  • Area: 106 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
237 000 € 2 260 € / sq.ft.
  • Area: 105 sq.ft.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
695 000 € 3 900 € / sq.ft.
  • Area: 178 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3