Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
995 000 € 7 540 € / sq.ft.
  • Area: 132 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
791 000 € 4 350 € / sq.ft.
  • Area: 182 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
954 000 € 4 380 € / sq.ft.
  • Area: 218 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
763 000 € 6 100 € / sq.ft.
  • Area: 125 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
627 000 € 5 650 € / sq.ft.
  • Area: 111 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
872 000 € 6 510 € / sq.ft.
  • Area: 134 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3