Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
505 000 € 4 680 € / sq.ft.
  • Area: 108 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
682 000 € 4 740 € / sq.ft.
  • Area: 144 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
524 000 € 4 090 € / sq.ft.
  • Area: 128 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
382 000 € 3 410 € / sq.ft.
  • Area: 112 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
709 000 € 4 820 € / sq.ft.
  • Area: 147 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4