Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
682 000 € 5 130 € / sq.ft.
  • Area: 133 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
545 000 € 4 950 € / sq.ft.
  • Area: 110 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
327 000 € 3 080 € / sq.ft.
  • Area: 106 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
464 000 € 3 360 € / sq.ft.
  • Area: 138 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
436 000 € 3 890 € / sq.ft.
  • Area: 112 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
486 000 € 3 680 € / sq.ft.
  • Area: 132 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2