Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
360 000 € 3 130 € / sq.ft.
  • Area: 115 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
668 000 € 3 230 € / sq.ft.
  • Area: 207 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
496 000 € 3 240 € / sq.ft.
  • Area: 153 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
586 000 € 3 070 € / sq.ft.
  • Area: 191 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
382 000 € 3 380 € / sq.ft.
  • Area: 113 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2