Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
327 000 € 3 080 € / sq.ft.
  • Area: 106 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
461 000 € 3 550 € / sq.ft.
  • Area: 130 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
654 000 € 3 550 € / sq.ft.
  • Area: 184 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
845 000 € 4 640 € / sq.ft.
  • Area: 182 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
682 000 € 5 130 € / sq.ft.
  • Area: 133 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
327 000 € 2 640 € / sq.ft.
  • Area: 124 sq.ft.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
436 000 € 3 230 € / sq.ft.
  • Area: 135 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
314 000 € 2 510 € / sq.ft.
  • Area: 125 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
409 000 € 3 930 € / sq.ft.
  • Area: 104 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
818 000 € 4 670 € / sq.ft.
  • Area: 175 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4