Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
804 000 € 7 380 € / sq.ft.
  • Area: 109 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
900 000 € 4 150 € / sq.ft.
  • Area: 217 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
654 000 € 4 540 € / sq.ft.
  • Area: 144 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
472 000 € 4 330 € / sq.ft.
  • Area: 109 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
638 000 € 4 140 € / sq.ft.
  • Area: 154 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3