Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
355 000 € 2 400 € / sq.ft.
  • Area: 148 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
362 000 € 3 150 € / sq.ft.
  • Area: 115 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
355 000 € 3 110 € / sq.ft.
  • Area: 114 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
543 000 € 5 030 € / sq.ft.
  • Area: 108 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
723 000 € 6 510 € / sq.ft.
  • Area: 111 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
436 000 € 4 230 € / sq.ft.
  • Area: 103 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
750 000 € 6 820 € / sq.ft.
  • Area: 110 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
611 000 € 4 740 € / sq.ft.
  • Area: 129 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
767 000 € 4 410 € / sq.ft.
  • Area: 174 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3