Compare properties

K&N ELITE

Spain

 

For Sale
511 100 € 2 840 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Storey: 9
  • Storeys count: 9
  • Bedrooms: 4
For Sale
290 400 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
5 805 200 € 6 600 € / sq.m.
  • Area: 880 sq.m.
  • Plot Area: 1870 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 8
For Sale
1 486 700 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
534 300 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 335 700 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5

Безымянный

Igor Katrich

Director