Compare properties

ЗАО "Монолит"

Spain

Selling real estate on the Costa Blanca in Spain

For Sale
46 000 € 580 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
65 000 € 720 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
135 000 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 6
For Sale
65 000 € 870 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
50 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
52 000 € 580 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
70 000 € 880 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
85 000 € 810 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1

Michael Solntsev

Real Estate Manager