Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
16 065 000 ₽ 45 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 081 000 ₽ 25 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
6 513 000 ₽ 44 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 529 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
26 051 000 ₽ 84 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 733 000 ₽ 15 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 795 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 516 000 ₽ 33 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
3 474 000 ₽ 43 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 1019 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
6 860 000 ₽ 68 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 535 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
20 754 000 ₽ 63 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 328 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
6 513 000 ₽ 52 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 660 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2