Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
157 100 € 790 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
523 600 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 707 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6