Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
30 200 € 380 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
81 400 € 640 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
81 400 € 580 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
27 800 € 230 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 517 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
86 200 € 560 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 270 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
232 800 € 930 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 10
For Sale
69 900 € 580 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
115 300 € 720 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 532 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
57 600 € 800 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2