Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
57 800 € 560 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bedrooms: 2
For Sale
55 500 € 620 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2