Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
69 600 € 590 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 670 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
50 700 € 320 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
34 200 € 60 € / sq.m.
  • Area: 604 sq.m.
  • Plot Area: 2940 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
182 900 € 470 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
41 300 € 320 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 1340 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
170 900 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
248 100 € 1 240 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
94 500 € 700 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2