Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
535 300 € 210 € / sq.m.

Other Elenite, Burgas Province, Bulgaria

Elenite, Burgas Province, Bulgaria Details
  • Area: 2555 sq.m.
  • Storey: 5
  • Storeys count: 5
For Sale
26 000 € 370 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
31 900 € 750 € / sq.m.
  • Area: 43 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
70 800 € 970 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
55 000 € 680 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2