Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
44 300 € 490 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 1640 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
236 300 € 980 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5