Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
73 300 € 950 € / sq.m.
  • Area: 77 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 6
  • Bedrooms: 2
For Sale
51 200 € 800 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Storey: 7
  • Storeys count: 18
  • Bedrooms: 2
For Sale
30 300 € 140 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3